PROJEKTAS „MES RŪŠIUOJAM”

Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu darželyje renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Projekto tikslas – atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.

MES RŪŠIUOJAM – PRISIJUNK IR TU

Kviečiame lopšelio-darželio ,,Malūnėlis’’  bendruomenę tinkamai pasirūpinti nešiojamų baterijų ir elektros bei elektroninės įrangos atliekomis.