Respublikinis projektas “SVEIKATIADA”

Nuo mokslo metų pradžios Vilniaus lopšelis-darželis ,,Malūnėlis’’ įsijungė į respublikinį projektą „Sveikatiada“. Projekto iniciatyva siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą darželyje. Vaikai kviečiami smagiai ir jiems patraukliomis priemonėmis ugdyti (is) supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą. „Sveikatiada“ siūlo smagius ir originalius renginius, skatinančius sveiką gyvenimo būdą, įvairias viktorinas, konkursus, aktyvias veiklas.

„Sveikatiada“ – nacionalinis projektas, vykdomas bendra valstybinių institucijų, socialiai  atsakingo verslo bei nevyriausybinių organizacijų iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklų bendruomenėse. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius vaikams patrauklioms priemonėmis – žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine interaktyvia veikla.

„Sveikatiados“ tikslas – ugdyti vaikų ir jų šeimų sveiką gyvenseną

www.sveikatiada.lt