Vaikų lankomumas

LANKOMUMO APSKAITOS TVARKOS PAKEITIMAI

Nuo 2020-02-18 d.  vaikui neatvykus į lopšelį/darželį pirmą dieną tėvai globėjai privalo informuoti grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoją iki 9.00 val. (telefonu trumpąja žinute, skambučiu) apie ugdytinio ligą ar kitą lopšelio-darželio nelankymo priežastį.

• Dėl ligos praleistos dienos turi būti pateisintos tėvų/globėjų užpildant prašymą pagal nustatytą formą

DĖL VAIKO LIGOS PATEISINIMO: jeigu vaikas nelanko įstaigos dėl ligos mokestis nemokamas apie ligą informavus ugdymo įstaigą įstaigos nustatyta tvarka ir pateisinus dėl ligos nelankytas dienas per 3 darbo dienas nuo pirmos atvykimo po ligos dienos. Jeigu vaikas serga daugiau nei 10 dienų, įstaigos Vaiko gerovės komisija, įvertinusi aplinkybes ir poreikį, turi teisę paprašyti iš tėvų pateikti informaciją iš www.esveikata.lt svetainės apie apsilankymo pas gydytoją faktą nepažeidžiant Bendrojo duomenų apsaugos reglamento.

Dėl kitų priežasčių, jeigu vaikas nelanko įstaigos tris ir daugiau dienų, tėvams (globėjams) pateikus prašymą  įstaigos direktoriui.

Tėvai/globėjai prašymą pateikia ar užpildo grupėje per 3 dienas vaikui atvykus po ligos.